V. Protestáns Cigánymissziós Találkozó a Debreceni Református Nagytemplomban - Jelentkezés!

Helyszín: Debreceni Református Nagytemplom, Debrecen, Kossuth tér 1, 4026
Időpont: 2020. február 8.

„Tiszta szívet teremts bennem…!” címmel 5. alkalommal kerül sor 2020. február 8-án az ötödik Protestáns Cigánymissziós Találkozóra, a Debreceni Református Nagytemplomban.

A protestáns cigányimssziós együttműködés keretein belül ötödik alkalommal szervezik meg a résztvevő felekezetek a találkozót, ezúttal a magyar reformátusság központjában, Debrecenben.

Fotó: Szarvas László

A találkozóra gyülekezeti csoportok jelentkezését várjuk, mely lelkészi támogatáshoz és regisztrációhoz kötött. Kérjük, a részvételi szándékot a kitöltött jelentkezési lap visszaküldésével jelezze, legkésőbb 2020. január 27-ig.

A jelentkezési lap IDE KATTINTVA tölthető le, melyet kitöltve a ciganymisszio@reformatus.hu email címre küldjék vissza.

Kérjük, hogy a találkozóra 13 éven felülieket regisztráljon!

A busszal történő utazás megszervezésében az Országos Református Cigánymisszió segítséget tud nyújtani. Kérjük, hogy jelentkezésük mellett ezirányú igényüket is jelezzék munkatársainknak.

A korábbi Protestáns Cigánymissziós Találkozók beszámolói ide kattintva érhetőek el, a nap részletes programját később tesszük közzé.

Várunk szeretettel mindenkit!